Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła  – 18.09.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła  – 18.09.2022 r.

 

 

  1. Dziś odbywa się VIII Rodzinny Festyn Parafialny. Zachęcamy do włączenia się w wspólny czas i świętowanie. Festyn z racji na pogodę i dzięki życzliwości Miasta może odbyć się w ZAMKU. Już dziś dziękujemy za taką możliwość. Po każdej mszy przedpołudniowej do nabycia będą przy kościele ciasta oraz cegiełki na remont kościoła. Każda cegiełka ma swój numer, do którego przypisane są nagrody. Zapraszamy, aby przyjść z cegiełką po odbiór nagród do Zamku, gdzie czeka na nas wiele atrakcji, między innymi: losowanie cennych nagród (w godz. 15.30 i 18.00), „pchli targ”, występy artystyczne, atrakcje dla dzieci, konsultacje medyczne oraz kącik gastronomiczny. Początek festynu na terenie ZAMKU o godz. 12.00.

 

  1. W środę modlitwę różańcową od godz. 17.30 prowadzi Róża Podwyższenia Krzyża Św.

 

  1. W środę zapraszamy na mszę św. i na spotkanie po niej – kandydatów do bierzmowania z kl. 7 SP oraz tych uczniów z kl. 8 SP, które jeszcze nie podjęły przygotowania. Jest to pierwsze spotkanie, na które zapraszamy młodzież wraz z rodzicami.

 

  1. W piątek zapraszamy do wspólnej adoracji ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00.

 

  1. Zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze odbędzie się za tydzień w niedzielę

 

  1. W przyszłą niedzielę tj. 25 września zapraszamy na mszę św. o godz. 12.30 dzieci z klasy 4 SP. Po mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami tych dzieci w sprawie rocznicy I Komunii św.

 

  1. Organizujemy wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Rokitna w pierwszą sobotę miesiąca – tj. 1 października. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii cena wyjazdu – 40 zł.

 

  1. 1 października br. o godz. 19.00 w salce rozpocznie się w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Deklaracja rozpoczęcia formacji dokona się na pierwszym spotkaniu.

 

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za ofiary, które wpływają na konto parafialne. Jednocześnie zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.