Ogłoszenia duszpasterskie Chrzest Pański – 08.01.2023 r.

Chrzest Pański – 08.01.2023 r.

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego – niedziela ta kończy okres Bożego Narodzenia. Zwyczajowo możemy śpiewać kolędy i pozostawić dekorację świąteczną do 2 lutego.
  2. Dziś po mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Dziękujemy już za nasze spotkania w ramach „Kolędy” Od poniedziałku do piątku wizytę rozpoczniemy od godz. 16.00 / natomiast w sobotę od godz. 10.00.

– poniedziałek 9 stycznia – ul. 22 Lipca bloki nr 36 i 38

– wtorek 10 stycznia – ul. 22 Lipca bloki nr 18, 20 i 30

– środa 11 stycznia – ul. 22 Lipca bloki nr 22 i 40 i ul. Dworcowa

– czwartek 12 stycznia – ul. 22 Lipca bloki nr 24 i 26

– piątek 13 stycznia – ul. 22 Lipca (domki) ul: Akacjowa, Klonowa, Kolonia Moniuszki, Zacisze, Jarzębinowa, Kącik Szczęścia, Osiedle Pod Lasem

– sobota 14 stycznia – ul: 1 Maja, ul. 22 Lipca bloki nr 28

1. We wtorek 10 stycznia po mszy św. wieczornej tj. o godz. 18.45 grupa przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z kl. 8 SP ma swoje obowiązkowe spotkanie w kościele.
  2. We wtorek przypada II wtorek miesiąca – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy od godz. 17.30 w intencji zmarłych w ostatnim miesiącu oraz za wszystkich pogrążonych w żałobie. Masza św. zostanie odprawiona jako wotywna o św. Józefie, który jest patronem dobrej śmierci. Zapraszamy wszystkich do modlitwy o dar dobrej śmieci dla siebie, czy dla obecnie konających.
  3. W środę o godz. 17.30 modlitwę różańcową poprowadzi Róża św. Nepomucena
  4. 19 stycznia imieniny obchodzi ks. Proboszcz, a 20 stycznia s. Fabiana i ks. Sebastian. W najbliższą niedzielę 15 stycznia o godz. 12.30 będziemy mogli jako parafia i poszczególne wspólnoty złożyć solenizantom życzenia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w ich instancjach.
  5. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele remontowe.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Teresa Lasota, +Bogdan Ambrożek, +Bronisława Pałka, +Mieczysława Janik. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny, polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…