Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Zwykła – 22.01.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Zwykła – 22.01.2023 r.

 

 1. Dziękujemy już za nasze spotkania w ramach „Kolędy” Od poniedziałku do piątku wizytę rozpoczniemy od godz. 16.00 / natomiast w sobotę od godz. 10.00.

– poniedziałek 23 stycznia – ul. Asnyka, Brzechwy, Krótka, Prusa, Leśna, Górska

– wtorek 24 stycznia – ul. Rataja, Marcinkowskiego, Zielonogórska

– środa 25 stycznia – Koszarowa, Kolonia Górska, Wichrowe Wzgórze, Anny Haller, Młynarska

– czwartek 26 stycznia – ul. Kraszewskiego, Okrzei, Pl. Kopernika

– piątek 27 stycznia – ul. Kwiatowa, Lawendowa, Tulipanowa, Liliowa, Chabrowa, Słonecznikowa, Hoża, Parkowa, Kręta, Różana, Jaśminowa, Wrzosowa, Drzymały, Głowackiego, Kolorowa, Literacka, Spacerowa, Chopina

– sobota 28 stycznia – ul: Kościuszki, Legnicka, Głogowska

Przypominamy, że 3 lutego planujemy w kościele po mszy św. wieczornej
tzw. spotkanie kolędowe uzupełniające.

 1. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży z kl. 8 SP przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – spotkanie rozpocznie się o godz. 18.45 –
  Wojciech prosi młodzież o doniesienie informacji dotyczących wyboru imienia przy bierzmowaniu.
 2. W środę o godz. 17.30 modlitwę różańcową poprowadzi Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00
 4. W piątek zapraszamy również wspólnotę Apostolatu Maryjnego na mszę św. – po mszy św. spotkanie formacyjne
 5. Pragniemy zapowiedzieć uroczystości odpustowe w naszej parafii 2 lutego. Tego dnia msze św. w naszym kościele zostaną odprawione o godz. 7.00/10.00 i 18.00; na filiach Lasocin 15.30/Solniki 16.00/Stypułów 16.30/

Na tegoroczny odpust zaprosiliśmy Biskupa Adriana Puta. Ks. Biskup wygłosi słowo na mszach św. o godz. 10.00 i 18.00. Podczas mszy św. o godz. 10.00 pragniemy szczególnie omadlać wszystkie zgromadzenia zakonne w Dniu Życia Konsekrowanego – to szczególna nasza wdzięczność za obecność sióstr Elżbietanek w naszej parafii. Po mszy św. o godz. 10.00 w salce parafialnej będzie szansa na wypicie kawy i słodki poczęstunek z biskupem. Natomiast o godz. 18.00 ks. Biskup udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne.
 2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
 3. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Zdzisław Ziubiński, +Zbigniew Gabryś, +Edyta Łokietek, +Mieczysław Garbacz, +Maria Nowak, +Stefan Maciejewski, Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny, polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…