Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023 r.

 

  1. Jutro tj. 24 kwietnia w poniedziałek swoje patronalne święto obchodzi ks. Wojciech Przyborowski. Dziś tj. 23 kwietnia na godz. 11.15 zapraszamy na mszę św. w Jego intencji – obok modlitwy, będzie to również szansa złożenia księdzu wikariuszowi serdecznych życzenia.

 

  1. Wczoraj nasi ministranci uczestniczyli w dalszej część turnieju piłkarskiego – zajęli w kategoriach „junior starszy” i „junior młodszy” pierwsze miejsca – serdecznie gratulujemy. Nasi ministranci zagrają finały 6 maja na pielgrzymce służby liturgicznej w Paryżu.

 

  1. W środę 26 kwietnia na godz. 17.00 do salki zapraszamy na spotkanie formacyjne Apostolatu Maryjnego.

 

  1. W środę o godz. 17.30 modlitwę różańcową poprowadzi Róża Miłosierdzia Bożego

 

  1. Wspólnota Intronizacji zaprasza na adorację w piątek od godziny 17.00

 

  1. W niedzielę 7 maja odbywa się Diecezjalna Pielgrzymka Przyjaciół Paradyża w sanktuarium w Gościkowie. Osoby chętne na tę pielgrzymkę zapraszamy do kontaktu z ks. Wojciechem.

 

  1. Organizujemy pielgrzymkę do Legnicy, Jaworu, na Górę św. Anny, do Piekar Śląskich – jest to pielgrzymka jednodniowa – 17 czerwca. Wyjazd o godz. 6.45 z PKS-u powrót ok godz. 23.00. Cena to 200 zł (przejazd, obiad, ubezpieczenie). Zapisy w zakrystii – szczegółowe informacje u ks. Kamila

 

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne.

 

  1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Teresa Baryło, +Zbigniew Plewa, +Janina Kucharczyk. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…