Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela Zwykła – 18.06.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła – 18.06.2023 r.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które rozpoczynają się codziennie o godz. 17.40.

 

 1. W najbliższy wtorek o godz. 15.00 w salce parafialnej Caritas Diecezjalna organizuje warsztaty kulinarne oraz ekonomiczne. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

 

 1. W środę modlitwę różańcową od godz. 17.30 poprowadzi Róża Matki Bożej Bolesnej.

 

 1. W piątek 23 maja zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na mszę św. z tej okazji na godz. 8.00. Wszystkim Pracownikom Szkół i Przedszkoli dziękujemy za trud dydaktyczny i administracyjny włożony w edukację naszych dzieci. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznych wakacji.

 

 1. Informujemy, że podczas wakacji nie ma mszy św. o godz. 16.30 w piątek w Stypułowie i w Kożuchowie w niedzielę o godz. 12.30.

 

 1. Wspólnota Intronizacji zaprasza na adorację w piątek od godziny 17.00

 

 1. W piątek obchodzimy Dzień Ojca – już dziś składamy im serdeczne życzenia i pamiętamy w modlitwie.

 

 1. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w 43. Pieszej Pielgrzymce Głogowskiej. Tegoroczne zapisy są prowadzone przede wszystkim poprzez naszą stronę internetowa: www.pielgrzymka.glogow.pl oraz na spotkaniach przed pielgrzymkowych (data zostanie podana w późniejszym terminie)

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Wspólnota Apostolatu Maryjnego organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 28-29 lipca. Koszt wyjazdu uwzględniający ubezpieczenie, przejazd i nocleg to 220 zł. Szczegółowe informacje u Pani Janiny Drogoś, zapisy w zakrystii.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. W ubiegłym tygodniu zebraliśmy podczas tacy inwestycyjnej

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Tadeusz Kowbel, +Genowefa Kamińska. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…