Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła – 16.07.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XV Niedziela Zwykła – 16.07.2023 r.

 

 1. Informujemy, że podczas wakacji nie ma mszy św. o godz. 16.30 w piątek w Stypułowie i w Kożuchowie w niedzielę o godz. 12.30. Z racji mniejszej ilości księży bardzo prosimy, by z sakramentu spowiedzi korzystać w tygodniu.

 

 1. Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek dla rodziny, która w ostatnim czasie ucierpiała w wyniku pożaru w Lasocina. Doszczętnie spalił się dom. Dziękujemy za każdy wyraz wsparcia. Bóg zapłać.

 

 1. W środę modlitwę różańcową od godz. 17.30 poprowadzi Róża Matki Bożej Gromnicznej.

 

 1. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00

 

 1. W przyszłą niedzielę 23 lipca zapraszamy serdecznie na mszę św. odpustową do filii naszej parafii – do Solnik. Msza św. odpustowa z racji wspomnienia św. Anny zostanie tam odprawiona o godz. 17.00. Nie będzie tam  zatem mszy św. o godz. 10.00

 

 1. Również w przyszłą niedzielę wyprzedzając wspomnienie św. Krzysztofa pragniemy poświęcić nasze pojazdy. Modlitwa za kierowców oraz błogosławieństwo odbędzie się po każdej mszy św.

 

 1. Zapraszamy na 43 Pieszą Pielgrzymkę Głogowską 2-12 sierpnia, zapisy przez stronę pielgrzymki: glogow.pl

 

 1. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób wyruszających pieszo odbędzie się 31 lipca po Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy jednocześnie do duchowego pielgrzymowania, karty duchowego pielgrzyma dostępne są w zakrystii.

 

 1. Organizowany jest wyjazd autokarowy do Częstochowy dołączający do pielgrzymów pieszych z Głogowa na Jasną Górę. Wyjazd o północy z 11 na 12 sierpnia z PKS Kożuchów – koszt 150 zł. zapisy w zakrystii.

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Dziękujemy za ofiary w ubiegłym tygodniu, które zebraliśmy na cele inwestycyjne.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Stanisław Naranowicz, +Teresa Kokowska, +Ryszard Czyżowicz, +Adam Kowalczuk. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…