Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela Zwykła – 20.08.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XX Niedziela Zwykła – 20.08.2023 r.

 

 1. Informujemy, że podczas wakacji nie ma mszy św. o godz. 16.30 w piątek w Stypułowie i w Kożuchowie w niedzielę o godz. 12.30; z racji mniejszej ilości księży bardzo prosimy, by z sakramentu spowiedzi korzystać w tygodniu.

 

 1.  20. sierpnia – podczas mszy św. o godz. 11.30 w Stypułowie – gospodarze dziękują za plony we mszy św. dożynkowej

 

 1. W środę modlitwę różańcową od godz. 17.30 poprowadzi Róża MB Nieustającej Pomocy

 

 1. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00

 

 1. W sobotę 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej

 

 1. W przyszłą niedzielę zapraszamy wspólnotę Apostolatu Maryjnego na mszę św. na godz. 11.15 – po mszy św. w kościele odbędzie się dla wspólnoty spotkanie formacyjne.

 

 1. Kamil organizuje pielgrzymkę do Skrzatusza, Górki Klasztornej i Torunia w dniach 22-23 września. Koszt pielgrzymki: 380 zł w tym: nocleg, 2 obiady, kolacja, śniadanie, bilety, parkingi. Szczegółowe informacje u ks. Kamila zapisy w zakrystii – przy wpłacie zaliczki 200 zł. (prosimy o szybką deklarację uczestnictwa).

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. W ubiegłym tygodniu taca została przeznaczona na cele inwestycyjne.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek jako odpowiedź na apel pomocy dla powodzian w Słowenii – zebraliśmy i przekazaliśmy do Caritas Diecezjalnej 4000 zł.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Henryk Olejniczak, +Maria Łoniecka. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…