Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła – 05.11.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XXXI Niedziela Zwykła – 05.11.2023 r.

 

  1. Przeżywamy miesiąc szczególnej pamięci modlitewnej o zmarłych. Przy ołtarzu św. Anny wyłożone są druki modlitwy wspominkowej. Zapraszamy do czytelnego wypisywania naszych bliskich zmarłych. Wypisane wypominki możemy złożyć do skarbon przy ołtarzach bocznych – Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Koronką do Bożego Miłosierdzia i wypominkami modlimy się za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

 

  1. Dziś po mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

 

  1. Uczniów klas 7 szkół podstawowych, którzy rozpoczęli przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek 7 listopada na godz. 18.45.

 

  1. W środę 8 listopada zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na modlitwę wypominkową o godz. 17.30 – modlić się będziemy za zmarłych członków róż różańcowych. Po mszy św. wieczornej konferencja i zmiana tajemnic.

 

  1. W piątek zapraszamy do wspólnej adoracji ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00.

 

  1. Burmistrz Kożuchowa oraz Centrum Kultury Zamek zapraszają na Uroczystości Święta Niepodległości w najbliższą sobotę 11 listopada. O godz. 12.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych. Po mszy św. o godz. 13.30 na cmentarzu przy ul. Zielonej odbędzie się Apel Pamięci. Osoby, które chciałyby po mszy pojechać na cmentarz informujemy, że zostanie przy ratuszu podstawiony autokar, który umożliwi nam dojazd i powrót z cmentarza. O godz. 17.00 w Zamku koncerty z okazji święta.

 

  1. Z racji 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości msze św. w kościele parafialnym odprawione zostaną o godz.: 7.00/10.00/12.00 w intencji Ojczyzny/18.00.

 

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Dziękujemy za ofiary składane w dniach 1 i 2 listopada – zebraliśmy 9540 zł. Zgodnie z zapowiedzią przeznaczamy te ofiary na nowy krzyż cmentarny i organizację grobu ks. Ignacego Lape. W przyszłą niedzielę taca na cele remontowe.

 

  1. Wszystkich zmarłych z naszych rodzin, omadlanych w tegorocznych wypominkach, w tym również za zmarłych na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…