Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2023 r.

 

  1. Przeżywamy miesiąc szczególnej pamięci modlitewnej o zmarłych. Przy ołtarzu św. Anny wyłożone są druki modlitwy wspominkowej. Zapraszamy do czytelnego wypisywania naszych bliskich zmarłych. Wypisane wypominki możemy złożyć do skarbon przy ołtarzach bocznych – Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Koronką do Bożego Miłosierdzia i wypominkami modlimy się za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

 

  1. Uczniów klas 8 szkół podstawowych, którzy trwają w przygotowaniach do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy poniedziałek 12 listopada na godz. 18.45.

 

  1. We najbliższy wtorek 14 listopada – zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa od godz. 17.30, gdzie modlić się będziemy na różańcu w intencji zmarłych w ostatnim miesiącu oraz za wszystkich pogrążonych w żałobie, będziemy wypraszać dar dobrej śmieci dla siebie oraz dla obecnie konających.

 

  1. W piątek zapraszamy do wspólnej adoracji ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00.

 

  1. W sobotę 18 listopada zapraszamy po mszy wieczornej na spotkanie z cyklu Lectio Divina – modlitwa słowem Bożym. Zachęcamy do pochylenia się wspólnie nad Księgą Pisma Świętego.

 

  1. Serdecznie zapraszamy na msze św. w przyszłą niedzielę 19 listopada na godz. 12.30 Dzieci z przedszkola prowadzonego przez nasze Siostry przedstawią montaż słono-muzyczny o życiu św. Elżbiety i rozdadzą „słodką niespodziankę”.

 

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

 

  1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Janina Maj, +Jan Kowalski. Wszystkich zmarłych z naszych rodzin, omadlanych w tegorocznych wypominkach, zmarłych na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…