Niedziela Chrztu Pańskiego  – 7.01.2024 r.

1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Tradycyjnie śpiewamy kolędy i pozostawiamy ozdoby świąteczne do 2 lutego.

1. Dziś zapraszamy na mszę św. na godz. 12.30, gdzie dzieci przygotowujące się do Komunii św. ze SP nr 1 wystawią jasełka. Po mszy św. nastąpi spotkanie formacyjne dla rodziców.

1. We wtorek 9 stycznia zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa patrona dobrej śmierci. Modlitwą o godz. 17.30 pragniemy wesprzeć wszystkich pogrążonych w żałobie po tracie swoich bliskich. Jest to dzień szczególnej modlitwy w naszej parafii za zmarłych w minionym miesiącu.

1. W środę modlitwę różańcową o godz. 17.30 poprowadzi Róża MB Królowej

1. Dziękujemy serdecznie za złożenie ZAPROSZENIA na kolędę.

8 stycznia    od godz. 16.00      ul. Moniuszki, Os. Kolejowe, Wesoła, Spokojna,
Ogrodnicza, Nowa, Osiedlowa, Topolowa

9 stycznia    od godz. 16.00      ul. Szprotawska, Słoneczna, Polna, Elektryczna, Harcerska,
Kacza, Jarzębia, Zajęcza, Lisia, Sokola, Sowia, Krucza

10 stycznia od godz. 16.00      ul. Traugutta, Słowackiego, Żeromskiego, Mickiewicza,
Pl. Matejki, Konopnickiej

11 stycznia od godz. 16.00      ul. Asnyka, Brzechwy, Prusa, Krótka, Leśna, Górska

12 stycznia od godz. 16.00      ul. Kwiatowa, Lawendowa, Tulipanowa, Liliowa, Chabrowa,
Słoneczna, Hoża, Parkowa, Kręta, Różana, Jaśminowa,
Wrzosowa, Drzymały, Głowackiego, Kolorowa, Literacka,
Spacerowa, Chopina

13 stycznia od godz. 10.00      ul. Żagańska i Sokołów

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom Orszaku Trzech Króli – dziękujemy za składane ofiary przy nabywaniu kadzidła i kredy.

1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona zostanie na cele inwestycyjne

1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Marta Skwarka, +Wanda Odalska, +Anna Grudniewska. Wszystkich zmarłych z naszych rodzin, zmarłych na skutek wojny, polecamy Bożemu Miłosierdziu „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…