Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Zwykła  – 14.01.2024 r.

II Niedziela Zwykła  – 14.01.2024 r.

1. W środę modlitwę różańcową o godz. 17.30 poprowadzi Róża MB Nieustającej Pomocy

1. Dziękujemy serdecznie za złożenie ZAPROSZENIA na kolędę.

15 stycznia  od godz. 16.00      ul. 1 Maja

16 stycznia od godz. 16.00      ul. Garbarska, Kolonia Zielonogórska,
Zygmuntowska (w Kożuchowie i Podbrzeziu Dolnym),
ul. Łąkowa Sienkiewicza, Miłosza, Herberta, Fredry, Norwida,
Tuwima, Kubusia Puchatka, Rejmonta, Kryształowa,
Szymborskiej, Bajkowa, Perłowa.

17 stycznia od godz. 16.00      ul. Rataja, Marcinkowskiego, Zielonogórska, Młynarska

18 stycznia od godz. 16.00      ul. Kraszewskiego, Okrzei, Pl. Kopernika Koszarowa,
Kolonia Górska, Wichrowe Wzgórza, Anny Haller

19 stycznia od godz. 16.00      ul. Kościuszki, Kościelna, Plac Ewangelicki

20 stycznia od godz. 10.00      ul. Nowosolna, Zielona, Główna, Boczna, Mickiewicza, Legnicka,
Grota Roweckiego, Głogowska

1. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzi Siostra Dobrawa, Siostra Fabiana, i ks. Proboszcz i ks. Sebastian. Zapraszamy w najbliższą sobotę 20 stycznia na mszę św. wieczorną. Podczas tej mszy św. będziemy mogli wspólnie modlić się za naszych solenizantów i w ten sposób wyrazić im naszą pamięć i wdzięczność.

1. Również w przeszłą sobotę 20 stycznia po mszy św. wieczornej zapraszamy do uczestnictwo w spotkaniu Lectio Divina – zachęcamy do wspólnego czytania i modlitwy słowem Bożym.

1. W najbliższą niedzielę 21 stycznia inaugurujemy w naszej parafii katechezy dla dorosłych. Po mszy św. wieczornej o godz. 19.00 w salce odbędzie się spotkanie poprowadzone przez Panią Joannę Mazurek – doradcę i mediatora rodzinnego, coacha personalnego. Konferencja zatytułowana: „Nie chcemy się ranić – Jak twórczo się kłócić?”

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Dzisiejszą tacę przeznaczamy na cele inwestycyjne

1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Zbigniew Marszałek, +Leszek Strep. Wszystkich zmarłych z naszych rodzin, zmarłych na skutek wojny, polecamy Bożemu Miłosierdziu „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…