Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela Zwykła  – 04.02.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Zwykła  – 04.02.2024 r.

  1. Dziś 4 lutego zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na msze na godz. 12.30, podczas której zostaną im poświęcone świece komunijne. Po mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne dla rodziców.

 

  1. We wtorek 6 lutego zapraszamy na spotkanie o godz. 18.45 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z kl. 8 SP – gr. ks. Wojciecha.

 

  1. W środę modlitwę różańcową o godz. 17.30 poprowadzi Róża Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i konferencja formacyjna.

 

  1. Zgodnie z zapowiedzią w liście Biskupa Diecezjalnego w przyszłą niedzielę 11 lutego będziemy przeżywać w naszej wspólnocie parafialnej Diecezjalne Obchody Dnia Chorego. Będziemy gościć Biskupa Diecezjalnego, kapłanów kapelanów, całe diecezjalne Seminarium Duchowne, zaproszony zespół muzyczny i innych gości. Biskup pragnie spotkać się z chorymi, odwiedzić nasz Kożuchowski DPS i odprawić mszę św. w intencji wszystkich chorych i pracowników służby zdrowia. Zapraszamy do kościoła na mszę św. na godz. 11.15 – prosimy o pomoc w transporcie dla osób chorych. Podczas tej mszy św. kapłani będą udzielać sakramentu namaszczenia chorych. Już dziś prosimy o wyrozumiałość, gdyby msza św. o godz. 12.30 była z lekkim opóźnieniem.

 

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

  1. W naszym województwie w następny weekend rozpoczną się ferie zimowe. Życzymy nauczycielom i pracownikom naszych szkół oraz uczniom dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

 

  1. Za dwa tygodnie 14 lutego – środa popielcowa – kancelaria będzie nieczynna. Msze św. będą odprawiane:

– w kościele parafialnym   godz. 7.00, 10.00, 16.30, 18.00

– Lasocin                           godz. 15.30

– Solniki                            godz. 16.00

– Stypułów                        godz. 16.30

 

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Dziękujemy za pomoc w przeżywaniu odpustu parafialnego.

 

  1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Ryszard Gidaszewski, Wszystkich zmarłych z naszych rodzin, zmarłych na skutek wojny, polecamy Bożemu Miłosierdziu „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…