Ogłoszenia duszpasterskie III niedziela wielkanocna – 14 IV 2024 r.

III niedziela wielkanocna – 14 IV 2024 r.

1. Wczoraj nasza służba ołtarza w rozgrywkach ministrantów zajęła pierwsze miejsce i awansowała do finałów diecezjalnych w kategorii „Junior starszy”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  2. Dziś tj. 14 kwietnia po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie grupę inicjatywną X Festynu Parafialnego. Festyn planujemy na 16 czerwca.

1. Z racji na bezpośrednie przygotowanie do sakramentu bierzmowania – zapraszamy młodzież z gr. ks. Wojciecha – tj. 8 klasa SP na obowiązkowe spotkania jutro tj. 15 kwietnia o godz. 18.45.

1. Grupa ks. Sebastiana tj. uczniowie kl. 7 SP – swoje spotkanie przygotowujące do bierzmowania mają we wtorek 16 kwietnia o godz. 18.45

1. W środę modlitwę różańcową o godz. 17.30 poprowadzi Róża Miłosierdzia Bożego.

1. W sobotę 20 kwietnia – zapraszamy po mszy św. wieczornej na spotkanie z cyklu Lectio Divina.

1. Bardzo serdecznie dziękuję, za zeszłotygodniową ofiarę złożoną do puszek na rzecz Caritas Diecezjalnej. Zbiórka wyniosła 2040 zł.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Dzisiejszą tacę przeznaczamy na cele inwestycyjne.

1. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie