Ogłoszenia duszpasterskie IV niedziela wielkanocna – 21 IV 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

IV niedziela wielkanocna – 21 IV 2024 r.

 

  1. W najbliższy wtorek przypada patronalne święto naszego wikariusza ks. Wojciecha. Przez wstawiennictwo Jego św. patrona męczennika, biskupa oraz również głównego patrona Polski pragniemy modlić się za naszego księdza. Podczas mszy św. wieczornej 23 kwietnia będziemy mieli okazje złożyć Mu życzenia – które już dziś także składamy.

 

  1. W środę modlitwę różańcową o godz. 17.30 poprowadzi Róża MB Fatimskiej.

 

  1. W sobotę 27 kwietnia zapraszamy wspólnotę Apostolatu Maryjnego na wieczorną Eucharystię oraz po niej na spotkanie formacyjne.

 

  1. W przyszłą niedzielę 28 kwietnia w naszej parafii odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych. Po mszy św. wieczornej o godz. 19.00 w salce odbędzie się spotkanie poprowadzone przez Panią Annę Kobylińską – prowadzącą w Zielonej Górze gabinet psychoterapii – Jestem. Konferencja zatytułowana: „Teściowie – szansa i piąte koło u wozu”

 

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. Tacę w ubiegłym tygodniu przeznaczamy na cele inwestycyjne.

 

  1. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie