Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela Zwykła  – 23 VI 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła  – 23 VI 2024 r.

 

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odbywają się codziennie o godz. 17.40

 

 1. Zapraszamy serdecznie dziś tj. 23 czerwca na kolejne spotkanie z katechezą dla dorosłych o godz. 19.00 – spotkanie w Dzień Ojca pragniemy poświęcić właśnie mężczyznom. Pani psycholog Marta Różyłowicz-Szeremeta wraz z zaproszonym gościem poprowadzą dla nas warsztat na temat ojcostwa.

 

 1. Jutro uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.

 

 1. W środę o godz. 17.00 różaniec poprowadzi Róża Miłosierdzia Bożego.

 

 1. W czwartek 27 czerwca zapraszamy na mszę św. wieczorną Apostolat Maryjny – po mszy św. w salce odbędzie się dla nich spotkanie formacyjne.

 

 1. W piątek adoracja ze wspólnotą intronizacji od godz. 17.00.

 

 1. W sobotę obchodzimy uroczystość świętych Piotra i Pawła – taca przeznaczona na świętopietrze – tzn. na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego.

 

 1. W sobotę 29 czerwca ks. Sebastian odwiedzi swoich chorych.

 

 1. W okresie wakacyjnym porządek mszy św. niedzielnej nie ulega zmianie. Natomiast zwracamy się z szczególną prośbą, aby z sakramentu pokuty i pojednania korzystać w tygodniu przed mszą św. poranną lub wieczorną.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają na konto parafialne. Z całego serca dziękujemy za przeżyty w ubiegłym tytoniu X Rodzinny Festyn Parafialny. Dziękujemy całej parafii i wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Wszystkim darczyńcom i wykonawcom, wszystkim, którzy włożyli w ten czas wiele trudu i poświęcenia. Był to dobry czas integracji. Podczas Festynu udało się nam zebrać 51 241 złotych. Dziękujemy za tę ofiarność.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Czesław Janicki, +Teresa Preś, +Maria Adamowska. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie