OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 VI 2024 R.

1. Dziś ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.40

2. We wtorek 2 lipca odprawiona zostanie o godz. 18.00 msza św. z intencjami zbiorowymi – zachęcamy, aby zgłaszać intencje w zakrystii.

3. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża Matki Bożej Fatimskiej.
Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

4. W czwartek zapraszamy na mszę św. wieczorną w intencji powołań kapłańskich – z racji pierwszego czwartku miesiąca po mszy św. półgodzinna adoracja w milczeniu.

5. W piątek adoracji Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00. podczas adoracji szansa na spowiedź pierwszopiątkową.

6. W sobotę 6 lipca zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszosobotnie. Wspólna modlitwa różańcowa w intencjach wynagradzających rozpocznie się o godz. 6.30; o godz. 7.00 nastąpi msza św. i po niej 15 minutowa medytacja biblijna.

7. W sobotę ks. Kamil oraz ks. Wojciech odwiedzą swoich chorych.

8. W okresie wakacyjnym porządek mszy św. niedzielnej nie ulega zmianie.
Natomiast zwracamy się z szczególną prośbą, aby z sakramentu pokuty i pojednania korzystać w tygodniu przed mszą św. poranną lub wieczorną.

9. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają
na konto parafialne. W przyszłą niedzielę taca zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na ostatni etap pielgrzymki
do Częstochowy. Koszt 160 zł, wyjazd z 11/12.08.2024r. o północy z PKS Kożuchów. Zapisy w zakrystii z wpłatą zaliczki 60 zł.

12. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych
„Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie.”