Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła  – 21 VII 2024 r.

XVI Niedziela Zwykła  – 21 VII 2024 r.

1. Dziś z racji na odpust w Solnikach 21 lipca nastąpi reorganizacja mszy w kościołach filialnych: w Lasocinie bez zmian o godz. 9.00 / w Stypułowie o godz. 10.00 / i msza odpustowa w Solnikach o godz. 11.30.

1. Dziś po każdej mszy św. nastąpi pobłogosławienie kierowców i pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa. Przed błogosławieństwem w kościele zostanie odmówiona modlitwa błogosławieństw po czym ksiądz uda się na pobliskie parkingi pokropić pojazdy wodą święconą.

1. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża Bożego Ciała.

1. W czwartek święto Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa

1. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny

1. W piątek adoracji Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00.

1. W sobotę 27 lipca zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00 wspólnotę Apostolatu Maryjnego. Spotkanie formacyjne odbędzie się bezpośrednio po mszy św. wieczornej w kościele.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają
    na konto parafialne. Wyrażamy wdzięczność za tacę z ubiegłego tygodnia, która ma swoje przeznaczenie cele inwestycyjne.

1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

1. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd autokarowy na ostatni etap pielgrzymki
    do Częstochowy. Koszt 160 zł, wyjazd z 11/12.08.2024r. o północy z PKS Kożuchów. Zapisy w zakrystii z wpłatą zaliczki 60 zł.

1. W dniach 2-12 sierpnia br. z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Uczestniczę
    we Wspólnocie Kościoła” wyruszy 44. Piesza Pielgrzymka Głogowska. Więcej informacji na stronie internetowej: www.pielgrzymka.glogow.pl oraz na Facebook’u. Zapisy na stronie internetowej oraz na spotkaniu przedpielgrzymkowym w Głogowie

1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: + Marian Kordek, Wojciech Czepanis, . Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie.”