OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 VIII 2024 R.

1. Trwamy w miesiącu, w którym możemy złożyć dar abstynencji od alkoholu. Przy ołtarzu św. Anny wyłożona jest księga, w którą możemy się wpisać deklarując abstynencję.
2. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego.
3. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża MB Królowej – po mszy św. nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz konferencja formacyjna.
4. W piątek adoracji Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji
od godz. 17.00.
5. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd autokarowy na ostatni etap pielgrzymki do Częstochowy. Koszt 160 zł, wyjazd z 11/12.08.2024r. o północy z PKS Kożuchów. Zapisy w zakrystii z wpłatą zaliczki 60 zł.
6. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają na konto parafialne. W przyszłym tygodniu taca będzie przeznaczona
na cele inwestycyjne.
7. Również w przyszłym tygodniu zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
8. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszej świątyni rozpoczyna się Koncertem Inauguracyjnym X Festiwal Henrykowski. Zapraszamy serdecznie na to kulturalne wydarzenie. Szczegółowe informacje
na plakacie oraz na stronie Centrum Kultury Zamek.
9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
10. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: + Regina Iwin, + Leszek Kołodziej, + Zbigniew Kalinowski. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie.”