Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedziela Zwykła  – 25 VIII 2024 r.

XXI Niedziela Zwykła  – 25 VIII 2024 r.

1. Jutro tj. w poniedziałek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  2. Dziś podczas mszy św. o godz. 12.30 oraz w kościołach filialnych będziemy mieli okazje podziękować ks. Wojciechowi Przyborowskiemu za 5 lat posługi na terenie naszej parafii. Dekretem Bpa Diecezjalnego ks. Wojciech jest przeniesiony do parafii w Jasieniu. W Jego miejsce do naszej parafii przychodzi ks. Łukasz Tarasiuk, którego przywitamy jutro tj. 26 sierpnia podczas mszy wieczornej.
  3. We wtorek 27 sierpnia zapraszamy na mszę wieczorną wspólnotę Apostolatu Maryjnego. Po mszy św. spotkanie formacyjne w salce.
  4. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża Podwyższenia Krzyża Św.
  5. W piątek adoracji Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00.
  6. Zapraszamy w każdą sobotę przed mszą św. poranną o godz. 6.30 na modlitwę różańcową w intencji ojczyzny – patronat nad tą modlitwą mają nasze Siostry Elżbietanki – zapraszamy do wspólnej modlitwy
  7. W poniedziałek 2 września o godz. 8.00 zapraszamy na mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego
  8. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają na konto parafialne.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Dorota Sagan. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie.”