Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła  – 8 IX 2024 r.

XXIII Niedziela Zwykła  – 8 IX 2024 r.

1. Dziś tj. 8 września na mszy św. o godz. 12.30 nastąpi obrzęd poświęcenia przyborów szkolnych.
  2. We wtorek 10 września zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa patrona dobrej śmierci. Modlitwą o godz. 17.30 pragniemy wesprzeć wszystkich pogrążonych w żałobie po stracie swoich bliskich. Jest to dzień szczególnej modlitwy w naszej parafii za zmarłych w minionym miesiącu.
  3. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża MB Fatimskiej
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00.
  5. Od godz. 17.30 rozpocznie się w piątek 13 września nabożeństwo Fatimskie Modlitwa różańcowa wobec Najświętszego Sakramentu przed mszą św. Po mszy św. procesja wokół naszej świątyni. To kolejne spotkanie z Matką Bożą oraz św. Janem Pawłem II – chcemy przez ich wstawiennictwo wypraszać dla nas i dla naszych bliskich potrzebne łaski – zapraszamy do wypisywania osobistych intencji i pozostawienia ich przy ołtarzu Matki Bożej.
  6. Również w piątek 13 września zapraszamy dzieci na spotkanie scholii. Rozpocznie się ono w salce parafialnej o godz. 18.00 – zapraszamy wszystkie dzieci, które pragną w scholii dziecięcej posługiwać śpiewem.
  7. W sobotę 14 września o godz. 6.00 z PKS Kożuchów wyjeżdża grupa pielgrzymkowa do Gniezna – życzymy owocnej i bezpiecznej pielgrzymki.
  8. W przyszłą niedzielę 15 września po mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  9. Zapraszamy do uczestnictwa w tzw. kursie przedmałżeńskim – w naszej parafii będzie trwał od 22 do 28 września. Pierwsze spotkanie rozpocznie się mszą św. o godz. 18.00 i po niej katecheza w kościele. Kolejne spotkania codziennie w salce parafialnej o godz. 19.00.
  10. Również zapowiadamy rozpoczęcie katechez dla dorosłych (powyżej 21 r. życia), którzy chcieliby przystąpić do sakramentu bierzmowania. Katechezy w naszej parafii w salce odbywać się będą w każdą sobotę od 28 września do 30 listopada o godz. 19.00 (co stanowi 10 obowiązkowych spotkań) – zapisy na pierwszym spotkaniu
  11. Informujemy, że w Międzyrzeczu 14 września br. odbędzie się 12. Pielgrzymka Mężczyzn. Zachęcamy do uczestnictwa – szczegóły na plakatach w gablotach.
  12. W pierwszą sobotę miesiąca tzn. 5 października odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd z PKS Kożuchów o godz. 8.15 – powrót około godz. 16.00 – koszt wyjazdu 50 zł. zapisy w zakrystii
  13. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają na konto parafialne. Dzisiejsza taca jest tacą inwestycyjna. W Przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  15. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Genowefa Statucka. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie.”