Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła  – 15 IX 2024 r.

XXIV Niedziela Zwykła  – 15 IX 2024 r.

1. Dziś tj. 15 września po mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kożuchowskiej zaprasza na koncert muzyki organowej – koncert odbędzie się dziś w naszym kościele o godz. 19.00. Wystąpią Andrzej Turek – organy, Wiesław Turek – akordeon, Michał Mogiła – słowo o muzyce.
  3. We wtorek 17 września nasi parafianie wraz z ks. Proboszczem udają się na pielgrzymkę do Włoch – życzymy im owocnej i bezpiecznej pielgrzymki.
  4. W środę, w święto Stanisława Kostki – patrona Polski – od godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża MB Gromnicznej
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00.
  6. W piątek o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie scholii.
  7. W sobotę 21 września o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów. To zaproszenie kierujemy do wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. O godz. 12.00 w sobotę swoje obowiązkowe spotkanie mają wszyscy ministranci. W tym roku grupą Służby Liturgicznej opiekuje się ks. Kamil.
  8. W sobotę 21 września po mszy wieczornej zapraszamy również na spotkanie Lectio Divina – modlitwa słowem Bożym.
  9. Zapraszamy do uczestnictwa w tzw. kursie przedmałżeńskim – w naszej parafii będzie trwał od przyszłej niedzieli 22 września do soboty 28 września. Pierwsze spotkanie rozpocznie się mszą św. o godz. 18.00 i po niej katecheza w kościele. Kolejne spotkania codziennie w salce parafialnej o godz. 19.00.
  10. Również zapowiadamy rozpoczęcie katechez dla dorosłych (powyżej 21 r. życia), którzy chcieliby przystąpić do sakramentu bierzmowania. Katechezy w naszej parafii w salce odbywać się będą w każdą sobotę od 28 września do 30 listopada o godz. 19.00 (co stanowi 10 obowiązkowych spotkań) – zapisy na pierwszym spotkaniu
  11. W pierwszą sobotę miesiąca tzn. 5 października odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd z PKS Kożuchów o godz. 8.15 – powrót około godz. 16.00 – koszt wyjazdu 50 zł. zapisy w zakrystii
  12. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają na konto parafialne. Szczególne podziękowania za złożone ofiary w ubiegłym tygodniu na tacę inwestycyjną.
  13. Dziś zapowiadana zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  15. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Wacław Jasicki, +Jan Szykulski, +Eugeniusz Jakuta, +Eryka Dudzicz.  Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie.”