Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Zwykła  – 21.01.2024 r.

III Niedziela Zwykła  – 21.01.2024 r.

1. Dziś przeżywamy Dzień Babci – jutro Dzień Dziadka – pamiętajmy o nich w naszych modlitwach i we wdzięczności za dar ich życia.

1. Dziś tj. 21 stycznia inaugurujemy w naszej parafii katechezy dla dorosłych. Po mszy św. wieczornej o godz. 19.00 w salce odbędzie się spotkanie poprowadzone przez Panią Joannę Mazurek – doradcę i mediatora rodzinnego, coacha personalnego. Konferencja zatytułowana: „Nie chcemy się ranić – Jak twórczo się kłócić?”

1. Dziękujemy serdecznie za złożenie ZAPROSZENIA na kolędę. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską – dziękujemy za miłe spotkania i wspólną modlitwę – wyrażamy wdzięczność również za ofiarność podczas tych spotkań.

22 stycznia  (poniedziałek) od godz. 16.00           ul. Piaskowa

23 stycznia (wtorek) od godz. 16.00                     kolęda uzupełniająca

24 stycznia (środa) po mszy św. wieczornej          kolęda uzupełniająca w kościele

1. W środę modlitwę różańcową o godz. 17.30 poprowadzi Róża MB Bolesnej