XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2022 r.

 

  1. Przypominamy o porządku mszy św. podczas wakacji – w kościele parafialnym nie ma mszy św. o godz. 12.30, a w piątki w Stypułowie o godz. 16.30.

 

  1. Kożuchowskie centrum kultury „Zamek” organizuje po raz ósmy festiwal Henrykowski. Koncert inauguracyjny muzyki poważnej odbędzie się w naszym kościele 7 sierpnia w niedzielę o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów, szczegółowe informacje na plakatach.

 

  1. W środę 3 sierpnia od godz. 17.30 modlitwę różańcową prowadzi Róża MB Gromnicznej. Po mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 

  1. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy wraz ze wspólnotą Przyjaciół Paradyża do modlitwy w intencji powołań kampańskich. Po mszy św. wieczornej półgodzinna adoracja w milczeniu.

 

  1. W piątek zapraszamy do wspólnej adoracji ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00. W trakcie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi pierwszopiątkowej.

 

  1. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na godzinki ku czci NMP o godz. 6.30. Przed południem ks. Michał odwiedzi swoich chorych.

 

  1. W dniach od 2-12 sierpnia odbędzie się kolejna  Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górępod hasłem „Aby wszyscy byli jedno”. Zapraszamy do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu. Zapisy przez Internet lub u księdza Wojciecha. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce zapraszamy do pielgrzymowania duchowego oraz materialnego wsparcia pątników. Karty duchowego pielgrzyma można otrzymać w zakrystii.

 

  1. Dziękujemy za składane deklaracje na wyjazd na ostatni etap pielgrzymki z Głogowa na Jasną Górę. Prosimy o dokonywanie wpłat. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt wyjazdu to 140 zł dla tych, którzy jechać będą w obie strony, natomiast dla pielgrzymów wracających z Jasnej Góry koszt to 90 zł. Wyjazd o północy z 11 na 12 sierpnia z dworca PKS w Kożuchowie. Zapisy w zakrystii.

 

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, oraz te które wpływają na konto parafialne. Jednocześnie zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

  1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: + Helenę Pawlik i + Alfreda (on) Kowalika.  Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…”

 

 

nr telefonu do parafii 780 140 833.