I NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj I niedziela adwentu.

Zapraszamy do duchowego trwania w tym okresie liturgicznym. Dzieli się on na dwa etapy. Pierwszy zaprasza nas do przygotowania na ponowne przyjście Pana, a drugi etap – po 16 dniu grudnia – ukazuje nadchodzącego Nowonarodzonego.

Zapraszamy na msze św. roratnie w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00 oraz w sobotę o godz. 7.00.

Dzieci szczególnie zapraszamy na roraty w poniedziałek i piątek o godz. 18.00 oraz w sobotę o godz. 7.00 – po sobotniej mszy porannej zapraszamy na poczęstunek w salce na plebanii.

Informacje o: opłatkach, świecach wigilijnych, Jezusku na sianie, ZAPROSZENIACH na „kolędę” doczytacie w ogłoszeniach parafialnych.

Już dziś zapraszamy na rekolekcje, które w tym roku wygłosi Diecezjalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży ks. Łukasz Malec – w terminie 11-13 grudnia.