IV NIEDZIELA ADWENTU

Najbliższa sobota 24 grudnia to czas Wigilii – zachowajmy w naszych domach zwyczaje świąteczne, zatroszczmy się o duchowy wymiar tego świętowania. Przygotujmy nasze serca przez spowiedź, która w naszym kościele jest codziennie 30 min przed mszą św. Podczas pasterek ofiary, które będą składane tradycyjnie przeznaczymy na Fundusz Ochrony Matki i Dziecka w naszej diecezji.

W naszej parafii pasterki będą: w kościele parafialnym o godz. 21.00 (z udziałem dzieci – zapraszamy, aby przyszły do kościoła przebrane za pastuszków) 22.00 i 24.00 /
W Lasocinie i Solnikach o godz. 21.00 / w Stypułowie godz. 24.00/

W przyszłą niedzielę 25 grudnia msze św. w porządku niedzielnym – bez mszy św. o godz. 7.00

W poniedziałek 26 grudnia – w II dzień świąt – w święto św. Szczepana msze św. w porządku niedzielnym.