Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Wielkanocna – 16.04.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Wielkanocna – 16.04.2023 r.

 1. Dziś II Niedziela Wielkanocna czyli święto Miłosierdzia Bożego. Odpust w naszej parafii w kaplicy DPS – dziękujemy wspólnocie Caritas za ich dzisiejszą obecność przy pensjonariuszach domu oraz za przygotowanie dla nich słodkiego poczęstunku.

 

 1. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 na nabożeństwo z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

 

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia – to czas patronalny dla wspólnoty charytatywnej Caritas. Dziś zbiórka do puszek na dzieła Caritas – spotkanie wolontariuszy i wszystkich chętnych w najbliższy czwartek po mszy św. wieczornej w salce.

 

 1. 18 kwietnia w Zielonej Górze nasi parafianie Teresa i Jan Mokrzyccy odbiorą statuetkę „Człowiek Człowiekowi” przyznawaną jako dowód uznania za prowadzenie działalności charytatywnej. Dziękujemy Odznaczonym za ich poświecenie i trud w posłudze Caritas w naszej parafii. Gratulujemy wyróżnienia.

 

 1. W najbliższy wtorek 18 kwietnia zapraszamy na spotkanie po mszy św. wieczornej młodzież przygotowującą się do bierzmowania z kl. 7 SP z grupy ks. Sebastiana.

 

 1. W środę o godz. 17.30 modlitwę różańcową poprowadzi Róża Podwyższenia Krzyża Św

 

 1. Wspólnota Intronizacji zaprasza na adorację w piątek od godziny 17.00

 

 1. W sobotę 22 kwietnia nasi ministranci udają się na dalszą część turnieju piłkarskiego – życzymy im sukcesów.

 

 1. 24 kwietnia w poniedziałek swoje patronalne święto obchodzi ks. Wojciech Przyborowski. Zapraszamy na mszę św. w Jego intencji w przyszłą niedzielę 23 kwietnia na godz. 11.15 – obok modlitwy, będzie to również szansa złożenia księdzu wikariuszowi serdecznych życzenia.

 

 1. Organizujemy pielgrzymkę do Legnicy, Jaworu, na Górę św. Anny, do Piekar Śląskich – jest to pielgrzymka jednodniowa – 17 czerwca. Wyjazd o godz. 6.45 z PKS-u powrót ok godz. 23.00. Cena to 200 zł (przejazd, obiad, ubezpieczenie). Zapisy w zakrystii – szczegółowe informacje u ks. Kamila

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne.