Miesiąc Maryjny

Trwamy w miesiącu maryjnym – zapraszamy na nabożeństwa majowe, które rozpoczynają się codziennie o godz. 17.40

13 dzień miesiąca przypada w sobotę – zapraszamy do pierwszego w tym roku nabożeństwa Fatimskiego. O godz. 17.00 odmówimy różaniec wobec Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo majowe – o godz. 18.00 odbędzie się msza św. – po mszy św. przejdziemy procesją fatimską wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, oraz do wypisania na kartce intencji modlitewnych, które można zostawić na ołtarzu Matki Bożej.

Przez wstawiennictwo NMP zawierzamy ks. Biskupa Seniora Stefana Regmunta – prosimy dla Niego o zdrowie.
Modlimy się za dk Michała Dziedzica oraz za naszych diecezjalnych kleryków i diakonów w drodze do święceń.
Chcemy pamiętać również o dzieciach Pierwszokomunijnych oraz ich Rodzinach
– niech przyjęcie Jezusa Chrystusa będzie na wzór Maryi mówiącej Bogu – FIAT.