Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023 r.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które rozpoczynają się codziennie o godz. 17.40.
 2. Informujemy, że podczas wakacji nie ma mszy św. o godz. 16.30 w piątek w Stypułowie i w Kożuchowie w niedzielę o godz. 12.30.

 

 1. Wspólnota Apostolatu Maryjnego ma swoje spotkanie formacyjne we wtorek 27 czerwca po mszy św.

 

 1. W środę modlitwę różańcową od godz. 17.30 poprowadzi Róża Podwyższenia Krzyża Świętego .

 

 1. W czwartek obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – niech będzie to nasz dzień modlitwy za Ojca Świętego, za duszpasterzy o dar nowych powołań. Tego dnia zbieramy ofiarę na tacę na tzw. „świętopietrze” przekazując je do Stolicy Apostolskiej.

 

 1. Wspólnota Intronizacji zaprasza na adorację w piątek od godziny 17.00

 

 1. W sobotę 1 lipca o godz. 6.30 godzinki ku czci Niepokalanej. Z racji pierwszej soboty miesiąca księża Kamil i Sebastian przed południem odwiedzą swoich chorych, natomiast Ks. Wojciech odwiedzi chorych rano w poniedziałek 3 lipca.

 

 1. Podczas Mszy św. w niedzielę 2 lipca o godz. 11.15 – pragniemy przywitać w naszej parafii nową Siostrę ze zgromadzenia Sióstr Elżbietanek – S. Dobrawę, która będąc przełożoną naszego dom w Kożuchowie posługiwać będzie wraz z S.Fabianą i S.Andżeliką. Zapewniamy Siostrę o modlitwie i z radością witamy w naszej wspólnocie parafialnej.

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Organizowany jest wyjazd autokarowy do Częstochowy dołączający do pielgrzymów pieszych z Głogowa na Jasną Górę. Wyjazd o północy z 11 na 12 sierpnia z PKS Kożuchów – koszt 150 zł. zapisy w zakrystii.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Wiesław Kozłowski, +Łucja Czerniawska. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…