Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła – 02.07.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela Zwykła – 02.07.2023 r.

 1. Informujemy, że podczas wakacji nie ma mszy św. o godz. 16.30 w piątek w Stypułowie i w Kożuchowie w niedzielę o godz. 12.30.

 

 1. W poniedziałek 3 lipca ks. Wojciech odwiedzi swoich chorych w godzinach przedpołudniowych.

 

 1. W środę modlitwę różańcową od godz. 17.30 poprowadzi Róża Miłosierdzia Bożego.
  Z racji pierwszej środy miesiąca po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych

 

 1. W pierwszy czwartek miesiąca 6 lipca zapraszamy na msze świętą w intencji powołań kapłańskich, a po mszy św. na półgodzinną adorację w milczeniu.

 

 1. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00

W trakcie adoracji szansa na spowiedź pierwszopiątkową.

 

 1. Organizowany jest wyjazd autokarowy do Częstochowy dołączający do pielgrzymów pieszych z Głogowa na Jasną Górę. Wyjazd o północy z 11 na 12 sierpnia z PKS Kożuchów – koszt 150 zł. zapisy w zakrystii.

 

 1. W przyszłą niedzielę 9 lipca w Stypułowie przy sali wiejskiej o godz. 14.00 rozpocznie się Przegląd Zespołów Śpiewaczych. W imieniu organizatorów zapraszamy serdeczne do udziału.

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne. W przyszłą niedzielę taca zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Teresa Werłos, +Karol Wasiak, +Tadeusz Wiśniewski, +Krzysztof Błażejewicz. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…