Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2023 r.

 

 1. Dziś 17 września na mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy dzieci z klasy 3 wraz z rodzicami. Po mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne przed I Komunią św.

 

 1. W środę 20 września modlitwę różańcowa od godz. 17.30 poprowadzi Róża Matki Bożej Fatimskiej.

 

 1. Wyjazd z Ks. Kamilem do Skrzatusza, Górki Klasztornej i Torunia nastąpi 22 IX o godz. 7.15 z PKSu Kożuchów.

 

 1. Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Kożuchowie zaprasza na mszę św. za tydzień 24 września na godz. 11.15. Podczas mszy św. nastąpi poświecenie nowego sztandaru Towarzystwa. Homilię wygłosi zaproszony na mszę gość ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski.

 

 1. Również w przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy dzieci z klasy 4 wraz z rodzicami. Po mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Rocznicą Komunii św.

 

 1. Pragniemy zapowiedzieć, że w naszej parafii tzw. „kurs przedmałżeński” odbędzie się w terminie 1-7 października – nauki odbywać się będą codziennie o godz. 19.00.

 

 1. Również w naszej parafii odbywać się będzie przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych – powyżej 21 r. życia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 7 października o godz. 19.00 w salce na plebanii.

 

 1. W sobotę 23 września odbędzie się 35 Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do Rokitna – szczegóły na plakacie w gablocie.

 

 1. W pierwszą sobotę miesiąca tzn. 7 października odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka pod hasłem „Nikt nie ma większej miłości”. Podczas uroczystości nastąpi przekazanie dla naszej diecezji relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów, które to relikwie przywiezie i przewodniczyć uroczystością będzie ks. abp Józef Michalik. Szczegółowy komunikat został wywieszony w gablocie. Z naszej parafii organizujemy pielgrzymkę na to wydarzenie. Wyjazd 7 października z PKS Kożuchów o godz. 8.15 koszt wyjazdu 50 zł. zapisy w zakrystii

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne – zwłaszcza dziękujemy za tacę inwestycyjną ubiegłego tygodnia.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Józef Gończowski, +Janusz Woros. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…