Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2023 r.

 

 1. Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Kożuchowie zaprasza na mszę św. 24 września na godz. 11.15. Podczas mszy św. nastąpi poświecenie nowego sztandaru Towarzystwa. Homilię wygłosi zaproszony na mszę gość ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski.

 

 1. Dziś 24 września po mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Rocznicą Komunii św.

 

 1. W poniedziałek 25 września po mszy św. wieczornej o godz. 18.45 swoje spotkanie formacyjne ma młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z kl. 8 SP.

 

 1. W środę 27 września modlitwę różańcowa od godz. 17.30 poprowadzi Róża Matki Bożej Gromnicznej.

 

 1. Po mszy św. wieczornej w środę odbędzie się spotkanie formacyjne wspólnoty Apostolatu Maryjnego – Również po mszy  św. wieczornej krótkie spotkanie w kościele mają Zelatorzy Róż Różańcowych.

 

 1. W piątek zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00

 

 1. Pragniemy zapowiedzieć, że w naszej parafii tzw. „kurs przedmałżeński” odbędzie się w terminie 1-7 października – nauki odbywać się będą codziennie o godz. 19.00.

 

 1. Również w naszej parafii odbywać się będzie przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych – powyżej 21 r. życia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 7 października o godz. 19.00 w salce na plebanii.

 

 1. W pierwszą sobotę miesiąca tzn. 7 października odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka pod hasłem „Nikt nie ma większej miłości”. Podczas uroczystości nastąpi przekazanie dla naszej diecezji relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów, które to relikwie przywiezie i przewodniczyć uroczystością będzie ks. abp Józef Michalik. Szczegółowy komunikat został wywieszony w gablocie. Z naszej parafii organizujemy pielgrzymkę na to wydarzenie. Wyjazd 7 października z PKS Kożuchów o godz. 8.15 koszt wyjazdu 50 zł. zapisy w zakrystii

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace, za te, które wpływają na konto parafialne.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Jan Gozdór. Wszystkich zmarłych, w tym również na skutek wojny polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie…