Rekolekcje Wielkopostne – od 16 do 20 marca

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje parafialne, które w naszej parafii odbędą się w terminie od 16 do 20 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. Robert Grzybowski
– ksiądz diecezji drohiczyńskiej gospodarz pustelni Zwiastowania w Poletyłach.

• W sobotę 16 marca – zapraszamy po mszy św. wieczornej na spotkanie z cyklu Lectio Divina – modlitwa Słowem Bożym
  • Nauki zostaną wygłoszone na niedzielnych mszach (w niedzielę nie będzie spowiedzi)
  • poniedziałek, wtorek i środę podczas mszy o godz. 10.00/16.30/18.00/
  • Okazja na spowiedź przy udziale księży z naszego dekanatu będzie we wtorek i środę od godz. 9.00/16.00/17.30.

• W niedzielę 17 marca o godz. 16.30 swoje spotkanie mają uczniowie dwóch grup z kl. 7 i 8 SP przygotowujący się do bierzmowania.
  • W niedzielę 17 marca o godz. 17.17 nabożeństwo Gorzkich Żali.
  • W niedzielę po mszy św. wieczornej o godz. 19.00 ks. Rekolekcjonista poprowadzi III spotkanie w ramach katechez dla dorosłych – będziemy rozpatrywać temat „zagrożeń w życiu duchowym”

• W czasie trwania rekolekcji pragniemy adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie – w pon/wt/śr/ od godz. 11.00 do godz. 16.30. W przyszłą niedzielę pojawi się kalendarz adoracji – zachęcimy do wpisywania się w poszczególne godziny modlitwy, aby zachować ciągłość osób obecnych w kościele przed Najświętszym Sakramentem. W pon i wt po mszach wieczornych odbędą się również katechezy stanowe.