Ogłoszenia duszpasterskie X Niedziela Zwykła  – 9 VI 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

X Niedziela Zwykła  – 9 VI 2024 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odbywają się codziennie o godz. 17.40

 

  1. We wtorek 11 czerwca zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa patrona dobrej śmierci oraz na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Modlitwą o godz. 17.30 pragniemy wesprzeć wszystkich pogrążonych w żałobie po stracie swoich bliskich. Jest to dzień szczególnej modlitwy w naszej parafii za zmarłych w minionym miesiącu.

 

  1. W środę 12 czerwca o godz. 17.00 różaniec poprowadzi Róża MB Bolesnej.

 

  1. W czwartek 13 dzień miesiąca – zapraszamy na nabożeństwo Fatimskiego. O godz. 17.00 odmówimy modlitwę różańcową wobec Najświętszego Sakramentu oraz litanię do Serca Jezusa. O godz. 18.00 odbędzie się msza św. – po mszy św. przejdziemy procesją fatimską wokół świątyni. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, oraz do wypisania na kartce intencji modlitewnych, które można zostawić na ołtarzu Matki Bożej. Pragniemy w tych intencjach modlić się zarówno w różańcu, jak podczas całego nabożeństwa.

 

  1. W piątek adoracja ze wspólnotą intronizacji od godz. 17.00.

 

  1. W sobotę 15 czerwca – zapraszamy po mszy św. wieczornej na spotkanie z cyklu Lectio Divina – modlitwa Słowem Bożym. Z racji na przygotowania festynowe Lectio Divina odbędzie się w kościele.

 

  1. W przyszłą niedzielę 16 czerwca odbędzie się X Rodzinny Festyn Parafialny. Tradycyjnie już prosimy o przynoszenie wartościowych rzeczy, które możemy wystawić na „pchlim targu” oraz które posłużą jako nagrody dla darczyńców wspierających remont kościoła przez zakup cegiełek podczas festynu. Przedmioty na „pchli targ” i nagrody można przynosić codziennie do salki parafialnej bezpośrednio po mszy św. wieczornej oraz do Przedszkoli nr I i III, do Przedszkola prowadzonego przez Siostry Elżbietanki oraz do przychodni prowadzonej przez Państwa Dusza. Konkretnym wkładem w nasz festyn może być dar upieczenia ciasta – możemy przynosić wypieki na parafię w sobotę 15 czerwca. Informujemy, że 12 czerwca w środę można w salce parafialnej zaopatrzyć się w jaja oraz inne asortymenty potrzebne do wypieków.

 

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają na konto parafialne. Dzisiejsza taca jest inwestycyjną. Dziś także zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze

 

  1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

  1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Regina Kuśmierek. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie