16 czerwca Jubileuszowy X PARAFIALNY FESTYN RODZINNY

START godz. 12.00

MIEJSCE ul. Spacerowa 

W przyszłą niedzielę 16 czerwca odbędzie się X Rodzinny Festyn Parafialny. Tradycyjnie już prosimy o przynoszenie wartościowych rzeczy, które możemy wystawić na „pchlim targu” oraz które posłużą jako nagrody dla darczyńców wspierających remont kościoła przez zakup cegiełek podczas festynu. Przedmioty na „pchli targ” i nagrody można przynosić codziennie do salki parafialnej bezpośrednio po mszy św. wieczornej oraz do Przedszkoli nr I i III, do Przedszkola prowadzonego przez Siostry Elżbietanki oraz do przychodni prowadzonej przez Państwa Dusza. Konkretnym wkładem w nasz festyn może być dar upieczenia ciasta – możemy przynosić wypieki na parafię w sobotę 15 czerwca. Informujemy, że 12 czerwca w środę można w salce parafialnej zaopatrzyć się w jaja oraz inne asortymenty potrzebne do wypieków.