Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela Zwykła  – 16 VI 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła  – 16 VI 2024 r.

 

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odbywają się codziennie o godz. 17.40

 

 1. Dziś odbywa się X Rodzinny Festyn Parafialny. Po każdej mszy św. przy kościele można już zaopatrywać się w ciasto festynowe oraz wspierać parafię przez zakup cegiełek na remont budynku CARITAS. Cegiełki w cenie 10 i 20 zł mają przypisaną nagrodę, które są do obioru podczas Festynu od godz. 12.00 przy ul. Spacerowej. Nad to spośród naszych ofiarodawców wylosujemy nagrody główne ufundowane przez naszych sponsorów. Losowania będą między występami ok. godz. 15.30 i 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnego integrowania się na naszym Jubileuszowym Festynie.

 

 1. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania z gr. ks. Sebastiana ma swoje spotkanie w najbliższy wtorek o godz. 18.45.

 

 1. W środę o godz. 17.00 różaniec poprowadzi Róża Podwyższenia Krzyża św.

 

 1. W najbliższy piątek 21 czerwca dzieci rozpoczynają wakacje. Zapraszamy na godz. 8.00 uczniów oraz społeczności naszych szkół na mszę św. dziękczynną za miniony rok szkolny oraz na modlitwę o bezpieczne wakacje. Dziękujemy gronom pedagogicznym za wkład edukacyjny naszych dzieci oraz życzymy dobrego wypoczynku urlopowego.

 

 1. W piątek adoracja ze wspólnotą intronizacji od godz. 17.00.

 

 1. Zapraszamy serdecznie w przyszłą niedzielę 23 czerwca na kolejne spotkanie z katechezą dla dorosłych o godz. 19.00 – spotkanie w Dzień Ojca pragniemy poświęcić właśnie mężczyzną. Pani psycholog Marta Różyłowicz-Szeremeta wraz z zaproszonym gościem poprowadzą dla nas warsztat na temat ojcostwa.

 

 1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają na konto parafialne. Dziękujemy za ofiary z ubiegłego tygodnia przeznaczone na cele inwestycyjne.

 

 1. W okresie wakacyjnym porządek mszy św. niedzielnej nie ulega zmianie. Natomiast zwracamy się z szczególną prośbą, aby z sakramentu pokuty i pojednania korzystać w tygodniu przed mszą św. poranną lub wieczorną.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: +Czesława Dębicka. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie