Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła  – 14 VII 2024 r.

XV Niedziela Zwykła  – 14 VII 2024 r.

1. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża Niepokalanego Poczęcia NMP.

1. W czwartek 18 lipca po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Zelatorów Róż Żywego Różańca

1. W piątek adoracji Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Intronizacji od godz. 17.00.

1. W sobotę 20 lipca zapraszamy na spotkanie z cyklu Lectio Divina – modlitwa słowem Bożym. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii po mszy św. wieczornej.

1. Z racji na odpust w Solnikach 21 lipca nastąpi reorganizacja mszy w kościołach filialnych: w Lasocinie bez zmian o godz. 9.00 / w Stypułowie o godz. 10.00 / i msza odpustowa w Solnikach o godz. 11.30.

1. W niedzielę 21 lipca w Kożuchowie oraz w kościołach filialnych po każdej mszy św. nastąpi pobłogosławienie kierowców i pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace oraz za te, które wpływają
    na konto parafialne. Dzisiejszą tacę przeznaczamy na cele inwestycyjne.

1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

1. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na ostatni etap pielgrzymki
    do Częstochowy. Koszt 160 zł, wyjazd z 11/12.08.2024r. o północy z PKS Kożuchów. Zapisy w zakrystii z wpłatą zaliczki 60 zł.

1. W dniach 2-12 sierpnia br. z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Uczestniczę
    we Wspólnocie Kościoła” wyruszy 44. Piesza Pielgrzymka Głogowska. Więcej informacji na stronie internetowej: www.pielgrzymka.glogow.pl oraz na Facebook’u. Zapisy na stronie internetowej oraz na spotkaniu przedpielgrzymkowym w Głogowie (data zostanie podana w późniejszym terminie).

1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwołał do wieczności: + Maria Karaś, +Paweł Walczyński, +Teresa Moskała. Polecamy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych bliskich zmarłych „Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie.”