PILNE – od poniedziałku 13 marca zmiany miejsc odprawiania mszy św.

PILNE – od poniedziałku 13 marca zmiany miejsc odprawiania mszy św.

Trwamy w kontynuacji odświeżenia naszego kościoła. Rozłożone rusztowania w nawie głównej oraz wydłużony czas pracy pracowników, uniemożliwią przygotowanie kościoła do sprawowania mszy św. Z tej racji w najbliższych tygodniach odprawiamy msze św. o tradycyjnych godzinach, lecz będzie zmieniało się miejsce jej celebracji.

W sobotę wieczorem i wszystkie msze niedzielne – odprawiane będą w dużej sali w Zamku

Msza poranna od pon. do sob. – w małej kaplicy „ogrójcowej” przy kościele parafialnym

Msze wieczorne od pon. do pt., oraz nabożeństwa Drogi Krzyżowej w kościele pw. Ducha Świętego (ul. 1 Maja).

Jak przy każdym remoncie prosimy o wyrozumiałość w trudnościach oraz o modlitwę o bezpieczne i terminowe zakończenie prac. Jednocześnie dziękujemy Władzom Miasta i Pracownikom za możliwość korzystania z Zamku.